Pora ogłosić pierwsze propozycje naszych jesiennych zajęć 😀
A tu zajęcia w DK Cybinka 😀
ZDROWY KRĘGOSŁUP Spokojne zajęcia wzmacniające mięśnie odpowiedzialne za prawidłową postawę oraz stabilizację kręgosłupa. Ćwiczenia pomagają zmniejszyć napięcia, poprawić mobilność i zadbać o plecy w bezpieczny, dostosowany do możliwości uczestników sposób.
Środa 9:00
GIMNASTYKA 60+ Łagodne, bezpieczne i przyjemne zajęcia stworzone z myślą o osobach 60+. Ćwiczenia pomagają zachować sprawność, równowagę, siłę i dobrą kondycję, a przy okazji są świetną okazją do aktywnego spędzenia czasu w miłej atmosferze.
Poniedziałek 13:30
Środa 10:00
ZDROWY KRĘGOSŁUP Z ELEMENTAMI JOGI Połączenie ćwiczeń wzmacniających i mobilizujących kręgosłup z łagodnymi elementami jogi, rozciąganiem oraz pracą z oddechem. Zajęcia pomagają poprawić elastyczność, rozluźnić napięte mięśnie i przywrócić ciału większą swobodę ruchu.
Środa 11:00
ZUMBA GOLD ćwiczenia taneczne, wykorzystujące choreografię tańców latynoamerykańskich, przy czym wykonujemy je o wiele wolniej i bardziej dokładnie. Trening pomaga usprawnić całe ciało. Buduje wytrzymałe mięśnie i wpływa korzystnie na stawy oraz kręgosłup.
Poniedziałek 12:30
➡️ZAPISY
- 24.08 od godziny 8:00 – dla osób, które nie brały udziału w zajęciach
- 26.08 od godziny 8:00 – dla osób biorących udział w semestrze wiosennym
- SMS: 791 874 022
‼️START ZAJĘĆ 31.08‼️

