Jesienne propozycje w Klamerce (ul. Rybaki 20A):
ŚRODA:
12:00 – Aktywny Senso-Maluch
16:00 – Joga rodzinna dla rodziców z dziećmi 3-8 lat
17:00 – Joga rodzinna dla rodziców z dziećmi 3-8 lat
Miejsce:
Klamerka – ul. Rybaki 20a
Start zajęć:
od 3 września
Zapisy:
MAIL klamerka@klamerka.eu lub SMS 609279097.
Zapisy trwają, więc możecie od razu pisać.
Opisy zajęć:
Aktywny Senso-Maluch – dla dzieci w wieku 1,5–4 lat wraz z rodzicem/opiekunem. Zajęcia przeznaczone są dla najmłodszych dzieci, które zaczynają aktywnie poznawać świat ruchem. Towarzyszy im rodzic – nie tylko jako wsparcie, ale jako aktywny uczestnik i wzór do naśladowania.
Joga rodzinna to zajęcia skupiające się na bliskości i relacji dorosłego z dzieckiem. Razem wykonamy ćwiczenia oddechowe z atrakcyjnymi dla dzieci gadżetami, będziemy próbowali wspólnie ćwiczyć asany w parach, angażując dużych i małych uczestników naszych spotkań. Na koniec zrelaksujemy się z masażykiem, który ukoi oraz będzie chwilą radości i uśmiechu. Podczas zajęć zbudujemy świadomość ciała i emocji, będziemy uczyć się współpracy, ale także zrozumienia i wspólnej zabawy w grupie.
ℹ️Projekt jest w pełni finansowany ze środków Wydziału Sportu Urzędu Miasto Poznań w ramach Poznański Budżet Obywatelski i przeznaczony jest wyłącznie dla osób na stałe mieszkających na terenie Starego Miasta – Centrum.

