II Spływ Kajakowy Wartą dla mieszkańców Winograd- PONIEDZIAŁEK 15.08.2022r.


Serdecznie zapraszamy na świąteczny (15.08.2022r) II Spływ Kajakowy dla mieszkańców Fyrtla 1- Winogrady 🙂
Co trzeba zrobić aby się zgłosić? Wypełnić formularz zgłoszeniowy:

https://forms.gle/qzibDUoVp2sQjA7B7

Spływ przeznaczony jest WYŁĄCZNIE dla mieszkańców: rejonu 81 PBO –tj. Nowe Winogrady Północ, Nowe Winogrady Południe, Nowe Winogrady Wschód, Stare Winogrady i jest on dla nich DARMOWY.
PRZEMYŚL ZGŁOSZENIE DWA RAZY ABY NIE BLOKOWAĆ MIEJSCA INNYM!
Aby zapisać się na spływ musisz wypełnić i przesłać poniższy formularz (zjedź niżej).
To gwarancja rezerwacji miejsca, jeśli miejsc już nie będzie- pozostawimy opcję wpisania się na listę rezerwową (gdy ktoś zrezygnował) a następnie zamkniemy formularz. Potwierdzenia nie generują się automatycznie stąd dajcie nam trochę czasu na potwierdzenie Wam miejsca 🙂
Na 2 dni przed spływem wysyłamy na adres mailowy przypomnienie o spotkaniu, dokładny opis miejsca zbiórki i przydatne informacje.
NA MIEJSCE SPŁYWU KONIECZNIE WEŹ ZE SOBĄ DOWÓD OSOBISTY. BEZ IDENTYFIKACJI I PODPISANIA ODPOWIEDNICH DOKUMENTÓW NIE OTRZYMASZ SPRZĘTU PŁYWAJĄCEGO!!!!

Sam spływ:
Spływ rozpoczynamy w PONIEDZIAŁEK o godz. 9:00 (zbiórka 8:45) w Puszczykowie. Spławiamy się Wartą, bezpieczną szeroką rzeką bez przenosek. Przewidywany czas około 3 godziny a metą są poznańskie Rataje.
Posiadamy kajaki dwuosobowe, kamizelki asekuracyjne oraz wiosła.
6 kajaków jest dodatkowo dostosowanych do zabrania na pokład trzeciej osoby (mniejszego dziecka lub pieska- pomiędzy płynących). Możliwe też, że wolny będzie jeden kajak instruktorski – jednoosobowy, choć nie jest to pewne.
UWAGA! Wymagane chociaż minimalne doświadczenie w zakresie kajakarstwa i umiejętność pływania oraz brak przeciwskazań zdrowotnych!

Transport na miejsce:
Nie zapewniamy transportu z Poznania.
Polecamy transport kolejowy PKP (KW 77666 PKM1) odjazd ze stacji Poznań Główny 7:48 i po 12 minutach (8:00) wysiadka na stacji Puszczykowo – koszt 7,40zł (od stacji pieszo około 800m) lub autobusowy. Na miejsce można również dotrzeć samochodem, pozostawić go na parkingu a po spływie wyłącznie kierowcy pojazdów zostaną przetransportowani busem po samochody (możliwość zabrania do 6 kierowców stąd najlepiej przyjeżdżać jednym samochodem większa ilość osób na przykład dwa kajaki). Dla większej ilości kierowców niż 6 osób nie możemy zapewnić transportu stąd kto pierwszy ten lepszy.

WAŻNE – jeśli dokonasz rejestracji, ale z jakiś powodów nie będziesz mógł się pojawić – koniecznie nas powiadom o tym z wyprzedzeniem: ejber.pl@gmail.com.
Jeśli zgłosisz swój udział, nie odwołasz go z wyprzedzeniem a nie pojawisz się w dniu spływu na miejscu o czasie to niestety będziemy musieli umieścić Cię na tzw. czarnej liście, (nie będziesz już mógł zgłaszać się na nasze wydarzenia), stad prosimy o przemyślane zgłoszenia i nie blokowanie miejsc.

Uczestnictwo w spływie będzie wymagało akceptacji regulaminu spływu do pobrania TU:
https://sportowyfyrtel.pl/1/wp-content/uploads/2022/07/Regulamin-splywu-kajakowego-NSF-1.pdf
oraz
wypełnienia oświadczenia uczestnika zajęć z Naszym Sportowym Fyrtlem dostępnego TU
https://sportowyfyrtel.pl/1/wp-content/uploads/2022/07/WZOR-2-Oswiadczenie-uczestnika-zajec-2022_NSF_F1.pdf
(można samemu DWUSTRONNIE wydrukować wcześniej i przywieźć wypisane na miejsce zbiórki ale i tak koniecznie z dowodem tożsamości w celu weryfikacji)

Kontakt do organizatorów:
Nasz Sportowy Fyrtel
ejber.pl@gmail.com
+48 505 348 13185