Festyn Rodzinny Piątka Gra i o Zdrowie Dba z NSF


W piątek 14.06 w godzinach 12:00-16:00, zapraszamy do aktywnego udziału w imprezie pt. Piątka Gra i o Zdrowie Dba, którą mamy okazję wspierać 🙂

Festyn odbędzie się na terenie SP5 przy ul. Traugutta 42. Urozmaicimy aktywność najmłodszych poprzez dostarczenie dmuchanych atrakcji 🛝🤸‍♀️

W planie festynu są zawody sportowe, występy artystyczne, pokazy sportowe i taneczne, poczęstunek oraz masa innych atrakcji. Podczas wydarzenia odbędzie się zbiórka na rzecz „zupa na głównym” oraz warsztaty m.in pierwszej pomocy.  Zapraszamy!