Godziny zajęć

RODZAJ ZAJĘĆ GDZIE KIEDY UWAGI
Zajęcia na siłowniach zewnętrznych (Kuba Motała) Głuszyna poniedziałek 08:00-09:00
czwartek 10:30-11:30
Krzesiny środa 09:15-10:15
piątek 09:15-10:15
Szczepankowo środa 08:00-09:00
piątek 08:00-09:00
Unii Lubelskiej czwartek 10:30-11:30
Amatorskie treningi biegowe Starołęka 06 października: 16:00 marszobieg
13 października: 16:00 marszobieg
27 października: 16:00 marszobieg
02 października: 18:00 bieg
04 października: 18:00 bieg
06 października: 17:00 bieg
10 października: 18:00 bieg
13 października: 17:00 bieg
25 października: 18:00 bieg
27 października: 17:00 bieg
Szczepankowo 02 października: 21:00 marszobieg
04 października: 21:00 marszobieg
06 października: 20:30 marszobieg
10 października: 21:00 marszobieg
13 października: 20:30 marszobieg
15 października: 21:30 marszobieg
17 października: 21:30 marszobieg
23 października: 21:30 marszobieg
25 października: 21:00 marszobieg
27 października: 20:30 marszobieg
29 października: 21:30 marszobieg
31 października: 21:30 marszobieg
02 października: 19:30 bieg
04 października: 19:30 bieg
06 października: 19:00 bieg
10 października: 19:30 bieg
13 października: 19:00 bieg
25 października: 19:30 bieg
27 października: 19:00 bieg
Kształtowanie Sylwetki Forteczna 53 (Parafia) wtorek 19:00 Zapisy pod nr 791874022 lub mailowo helena@marszpozdrowie.pl
czwartek 19:00
Zdrowy kręgosłup wtorek 20:00
czwartek 20:00
Zdrowy kręgosłup Przedszkole nr 17 – Ikarek wtorek 10:00 Zapisy pod nr 791874022 lub mailowo helena@marszpozdrowie.pl
wtorek 12:00
Zumba Gold wtorek 11:00
Kształtowanie Sylwetki wtorek 17:00
Pilates /Zdrowy Kręgosłup wtorek 18:00
Zumba wtorek 19:00
Kształtowanie Sylwetki SP 63 środa 18:00 (do 16.10.2019) Zapisy pod nr 791874022 lub mailowo helena@marszpozdrowie.pl
czwartek 17:00
Zdrowy kręgosłup środa 19:00 (do 16.10.2019)
czwartek 18:00
Zumba czwartek 19:00
Kształtowanie Sylwetki / Zdrowy kręgosłup SP 59 środa 19:40 (od 23.10.2019) Zapisy pod nr 791874022 lub mailowo helena@marszpozdrowie.pl
Kształtowanie Sylwetki piątek 17:40
Zdrowy kręgosłup piątek 18:40
Streching & Relaks piątek 19:40
Nordic Walking START: przy Moście Kolejowym na Starołęce sobota 09:00 Zapisy pod nr 791874022 lub mailowo helena@marszpozdrowie.pl
czwartek 17:30
START: placu zabaw przy ul. Czekanowskiego/Domeyki sobota 10:30
Gimnastyka korekcyjna dla dzieci – „Trzymaj się prosto” ZSO nr 2 – Krzesiny poniedziałek 13:30 Obowiązują zapisy na zajęcia pod nr telefonu 506978449
środa 09:00
czwartek 14:00
piątek 14:00
Gimnastyka ogólnorozwojowa dla dzieci poniedziałek 17:00
środa 17:00
Zdrowy kręgosłup poniedziałek 18:00
środa 18:00
Pilates poniedziałek 19:00
środa 19:00
Streching z elementami jogi wtorek 19:00
Body Shape wtorek 20:00
Gimnastyka ogólnorozwojowa dla dzieci Przedszkole – Szczepankowo czwartek 17:00 Obowiązują zapisy na zajęcia pod nr telefonu 506978449
Zdrowy kręgosłup czwartek 18:00
Pilates czwartek 19:00
Streching z elementami jogi piątek 17:00
Body Shape piątek 18:00
Otwarte Strefy Rekreacji ZSO nr 2 – Krzesiny *link do planu Obowiązuja zapisy: mrozinski-dawid.1993@o2.pl
SP 61 w Szczepankowie *link do planu

Szczegóły na temat zajęć w zakładce OPIS ZAJĘĆ w menu po lewej stronie.